(044) 221-96-93

Автоматизація систем вентиляції та кондиціонування повітря

Дозволяє контролювати, вимірювати параметри, регулювати процес тепломасиобміну, сигналізувати та керувати, скоротити споживання енергоносіїв.

Здійснюється контроль, управління температури повітря в приміщенні і зовнішнього повітря, температури води або пари до і після водонагрівачів, вимірювання тиску, температури та вологості по ходу обробки повітря, температури холодогенту, обсягу повітряної маси, а також регулювання розподілу повітряних потоків.

У деяких випадках доцільно та економічно виправдано наявність централізованого диспетчерського управління системами вентиляції і кондиціонування повітря, особливо на великих підприємствах та в громадських будівлях. Все це дозволяє створити бездоганну автоматизовану систему з оптимальним використанням енергоносіїв та забезпечити оперативність контролю і управління.

Звернувшись до нас Ви отримуєте розроблену автоматизовану систему вентиляції та/або кондиціонування повітря від розробки проекту, поставки вентиляційного обладнання до введення його в експлуатацію.