(044) 221-96-93

Альтернативні джерела енергії

Джерела з відновлювальним ресурсом, які замінюють собою традиційні джерела енергії, що функціонують на нафті, природному газі та вугіллі.

Відновлювальна енергія стала актуальна з двох причин, перша — постійне збільшення вартості енергоресурсів, друга - практично не вичерпні природні ресурси. І одним з таких ресурсів є енергія сонця, використання якої дозволяє отримати електро-та тепло енергію.

В Україні системи, що виробляють електроенергію за допомогою сонця, називаються сонячними електростанціями (СЕС), серед яких найбільш економічно вигідними та адаптованими, на нашу думку, є СЕС з використанням фотоелектричних модулів. Враховуючи їх відносну простоту інсталяції та варіації у виконанні Замовник може отримати як повністю автономну систему, так і гібридну, яка дозволить скоротити споживання електроенергії вдома.

При побудові таких систем основним моментом є розробка проекту, де враховуються багато факторів від місця розташування до снігових навантажень, а оскільки термін служби подібних СЕС більше 20 років будь-яка помилка на стадії проектування є критичною.

Продукти:

  • Сонячні електростанції